סלאקליין

החיים זה תחביבים. סלאקליין זה תחביב כיפי שלא דורש יותר מדיי תנאים – חבל ושני עצים יספיקו ברוב המקרים.
שנים שאנחנו מהלכים על חבלים. עכשיו התחלנו גם לתעד את זה. מוזיקת רקע מהמשחק "סוניק" האגדי 🙂

מצנחי רחיפה בנתניה פולג

עבור מצנחי רחיפה בנתניה (בדומה לגעש שפיים), אידאלי לרחף מול רוח מערבית נקייה. אולם, גם עם רכיב מסויים צפוני או דרומי עדיין ניתן לרחף. הרוח הייתה לנו צפונית מדיי אז החלטנו לקפוץ לפולג ולשחק עם המצנחים מול צפונית בינונית עד חזקה בחול הסלחני והמפנק של פולג. אנחנו מאד נהננו והכנו לכם סרטון קצר.

מצנחי רחיפה בנתניה

נתניה הוא אחד האתרים האהובים עבור מרחפים רבים בארץ, בין היתר לקרבתו אל האוכלוסיה. מחד, הנוף המשגע של הים והחוף (במיוחד בזמן השקיעה). מצד שני, נוף אורבני משגע, טיילת מלאה אנשים, בתי מלון ובניינים מלאים באנשים. הרבה מהם מנופפים לנו, אנשי מצנחי הרחיפה, לשלום. כיף גדול בנתניה בקיץ – בואו להינות איתנו. הכנו סרטון קצר מהכיף בנתניה ובעוד כמה מקומות בעולם כמו לימה, פרו ואיקיקה, צ'ילה.

Adventure Israel

היי,

רציתי לספר לכם על חברה מגניבה בתחום החבלים (סנפלינג, פארקי חבלים, ODT) שאני מכיר מקרוב ומאד מאמין בה.

אם בא לכם לצאת לסיור מערנות או טיול הישרדות, אריאל הוא ייתן לכם שירות מעולה ותמיד עם חיוך ונועם.

הנה הלינק לאתר של Adventure Israel.

תהנו!

X-Pyr 2020

אז התקבלנו ל- X-Pyr! אחת תחרויות הסיבולת הקשות ביותר בעולם! המטרה היא לכסות מרחק של 570 ק"מ ברחיפה במצנח או בהליכה בלבד, כאשר הולכים אז הציוד רחיפה על הגב, וכל זה בסביבה הררית פראית מטורפת ברכס הרי הפירנאים. תחרות זו קורית פעם בשנתיים ומעולם לא התחרה בה צוות ישראלי. אנחנו נוסעים לשם להביא כבוד ומודעות לענף הרחיפה בישראל. תחזיקו לנו אצבעות, אנחנו בטירוף שלנו! 🙂

he_ILעִבְרִית