כנפיים מצנחי רחיפה

גלריית רחיפה של כנפיים מצנחי רחיפה

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. תמונות וסרטונים של מצנחי רחיפה בארץ ובעולם. אתרים מרכזיים בארץ – נתניה, ארסוף, תבור, מבוא חמה, גלבוע, שרונה ועוד. 

רחיפה אקרובטית באוויר

זהו טים , אחד מטייסי האקרובטיקה האווירית הטובים בעולם במהלך אימון נחיתת דיוק מתוך ספירלת קרקע. על סרטון זה נאמר "אל תנסו את זה בבית". ולראייה, אפילו טים מתאמן מעל מים למקרה שמשהו ישתבש בדרך. המילה "ספירלה" מתארת מצב שהטייס והמצנח רחיפה עם הפנים לקרקע (או למים)  וכתוצאה מכך הוא מאבד גובה במהירות אדירה שמלווה בכח כבידה רב.

רחיפת במצנח רחיפה בנתניה וארסוף

כשהנוסע שלך הוא גם עורך וידאו מקצועי, זה מה שיוצא אחר כך! תודה לכרמי על הסרטון המדהים, היה כיף לרחף איתך בארסוף שפיים! 
חברים, מי שמעוניין, ניתן לפנות לכרמי ולקבל סרטון ערוך יפה של הטיסת חוויה במצנח שלכם. לפרטים: carmipearl@gmail.com  או ב 058-4612650. 

מצנחי רחיפה באוויר מעל הים

לכל טייס מצנחים יש את ההעדפות שלו בנוגע לרחיפה. אנחנו בכנפיים מצנחי רחיפה הכי אוהבים רחיפות שקיעה בנתניה וארסוף. במהלך עונת הקיץ בארץ יש לא מעט ימים שמאפשרים לרחף במצנח עד השקיעה ומעבר לכך וזה פשוט עונג עילאי. הנוף המרהיב וחגיגה של צבעים מכיוון הים בזמן שהמוני אנשים נהנים לאורך הטיילת החגיגית  – מתפעלים מהנוף הצבעוני מקרני השמש והמצנחים בנתניה.  

מצנח רחיפה ממונע בצפון

מצנח רחיפה ממונע רגלי, או בשמו המקוצר ממ"ר. הכנף עצמה די דומה לכנף של מצנח רחיפה אולם שיטת הרחיפה שונה לגמרי. בעוד שלמצנח ממונע רגלי  יש מנוע שבאמצעותו ניתן להתקדם קדימה ולמעלה, מצנח רחיפה לא ממונע משתמש בזרמי אוויר עולים על מנת לרחף. על כן, במרבית המקרים ממ"רים ירחפו בשעות הבוקר והערב כאשר אין זרמי רוח משמעותיים להבדיל ממצנחי רחיפה שבדרך כלל ירחפו בשעות הצהריים כאשר הרוח בשיאה וישנם זרמי אוויר עולים. 

תרגול שליטה קרקעית עם מצנח רחיפה בים

כשמחליטים ללמוד לרחף ועושים קורס מצנחי רחיפה – הצעד הראשון בקורס יהיה לפתח שליטה קרקעית במצנח. למה בעצם? מעבר לכך שאלו הכישורים הבסיסיים בענף ולמעשה כל המראה מתחילה בשליטה קרקעית. סיבה טובה נוספת לתרגל על הקרקע היא שזה פשוט תענוג גדול בפני עצמו. דמיינו לכם שאתם מעיפים עפיפון ענק באמצעות הידיים והגוף שלכם ולפוטנציאל שטמון בדבר. 

בא לך לרחף?

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!