שאלות ותשובות

בעסק כמו שלנו אין חשיבות למיקום פיזי. אנחנו מבצעים רחיפות עם או בלי מנוע בכל חלקי הארץ בהתאם למשטר הרוחות ותחזית מזג האוויר. בחודשי הקיץ האתרים העיקריים הם: ארסוף, נתניה, הר תבור ומבוא חמה. בחודשי החורף: גלבוע, שרונה, הר כמון. בעונות מעבר ניתן לרחף גם באתרי חורף וגם באתרי קיץ.

לא. מצנח רחיפה זוגי מוגדר לפי החוק (ולפי פוליסת הביטוח) נוסע 1 ומדריך.

נעליים סגורות, בגדים ארוכים וחמים(בחורף או ברחיפת הרים), שיער אסוף, מים וכובע. 

מאד! אנחנו בכנפיים חרטנו על דגלינו את נושא הבטיחות. בקשו מהמדריך שלכם לראות את הרישיון מטעם רשות התעופה האזרחית ופוליסת ביטוח של הפניקס. אולם, יש לדעת שמצנחי רחיפה הוא ספורט אתגרי והשתתפות בו כרוכה בסכנה. יש להתייעץ עם הרופא ועם המדריך במקרה של בעיה בריאותית כלשהי.

אתם מתבקשים לתאם מראש את הגעתכם. רחיפה בארסוף ונתניה תיערך בשעות הצהריים – ערב. רחיפות בקאי מתבצעות בשעות הבוקר המוקדמות ובערב המאוחרות. רחיפה בהרי הצפון בשעות הבוקר עד צהריים. 

אנחנו נביא לרחיפה מצלמת גו פרו עם מקל סלפי נפתח לשירותכם. הנוסע מחזיק את המצלמה מרבית הרחיפה ויכול לצלם סרטונים ותמונות כאוות נפשו. בסיום הרחיפה יעביר המדריך אל הנוסע את התמונות והסרטונים. *** הצילום הוא בתוספת תשלום של 100 שקלים.

בהחלט! ניתן ליצור קשר ולברר כיצד זה מתבצע ומה המחירים. מעל 4 מרחפים ניתן לקבל הנחה, פנו אלינו לפרטים נוספים. 

חשוב להבין שהרחיפה מתבצעת בכפוף לקיום תנאי מזג אוויר מסויימים. אנו מתבססים על תחזית מזג האוויר שלעיתים טועה ועלול להיווצר מצב שאנחנו מחכים קצת בעמדת ההמראה שהרוח תשתנה לטובה, ויש ימים אף שנאלצים לבטל את התכניות לרחף. אם המדריך מעדיף לא לצאת לרחיפה זה לטובה, להיות באוויר בתנאים הלא נכונים זו חוויה לא נעימה.

ניתן לרחף במצנח מגיל 6 ועד 100 קילו (משקל גוף מירבי של הנוסע).

he_ILעִבְרִית