כנפיים מצנחי רחיפה

רחיפה בטרקטורון מעופף

רחיפה בטרקטורון מעופף היא חוויה מעצימה ומטריפה. השימוש בכוח המנוע והמדחף מבטל את הצורך ברוח כלשהי ומאפשר לנו לקבוע לרחף אתכם לאורך כל חודשי השנה בתנאי שמזג האוויר לא גשום או סוער. הטרקטורון המעופף יאפשר לכם מצג מופלא של שדות ירוקים חומים של לב השרון ואף תוכלו גם לראות את הים. עם קצת מזל המדריך יפנק אתכם בטיסה בגובה אפסי מעל השיבולים.

רחיפה בטרקטורון מעופף במרכז

רחיפה בטרקטורון מעופף בלב השרון

בעוד שמצנח רחיפה לא ממונע תלוי בתנאי מזג האוויר. למעשה בחורף רובנו עוברים למצב שנת חורף. הטרקטורון המעופף הוא האח הגדול של מצנח הרחיפה, מאפשר לנו לקבל קצת שמיים ונוף כמעט כל ימי השנה. רחיפה בבקאי ניתן לתאם כל בוקר עד השעה 09:30 וכל ערב במהלך השעתיים שלפני השקיעה. מצנח רחיפה ממונע גלגלי מקבל את העילוי הנדרש מכוח המנוע שבאחוריו ולא מאיתני הטבע. כלי זה יציב ובטיחותי מאד, יכול להמריא ולנחות במנחת קטן יחסית. הרחיפות מתבצעות במנחת חוות רונית ליד נתניה.

מחיר של רחיפה בטרקטורון מעופף

מחיר לאדם לרחיפה עם מדריך בטרקטורון מעופף הוא 450 ש"ח ל – 20 דקות. ניתן להוסיף צילום בעלות של 100 ש"ח.

טרקטורון מעופף - שאלות ותשובות

מגיעים לעמדת הרחיפה (מנחת רונית בווייז) כעשר דקות לפני כדי לספוג את האווירה והתארגנות. המדריך יקבל אתכם עם היכרות קצרה ותדריך. עם סיום התדריך תצאו אל האוויר לחוויה הנחשקת. 

בהחלט. מגבלת גיל – מעל גיל 5. מגבלת משקל – ללא. 
מגבלה רפואית – יש להיוועץ עם רופא ועם המדריך עוד בשיחת הטלפון. 

יש להגיע עם ביגוד חם, באוויר עשוי להיות יותר קר ממה שנדמה.

עם סיום הרחיפה המדריך ימסור לכם את כרטיס הזכרון של המצלמה ומתאם שבעזרתו תוכלו להעביר את הקבצים לטלפון שלכם. יש להגיע עם טלפון חכם ושטח אחסון פנוי.

מנחת רונית צמוד לקיבוץ יקום בין הרצליה ונתניה. יש לכתוב 'מנחת רונית' בוויז. 

בא לך לרחף?

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!