מצנחי רחיפה בארסוף ונתניה

רחיפה במצנח רחיפה לאורך הרכס היא חוויה ספונטנית, מדהימה ומרגשת. מרחפים מעל חוף הים של נתניה וארסוף באמצעות שימוש ברוח הבריזה שבאה מן הים אשר פוגעת בקו הרכס ועולה מעלה. הודות לבריזה אנחנו יכולים לרחף לאורך החודשים אפריל – אוקטובר בתדירות גבוהה.

מצנחי רחיפה ברכס (ארסוף ונתניה)

רחיפה במצנח רחיפה בארסוף געש שפיים

בלב שמורת טבע שלווה ויפה, השמיים מתמלאים בצבעים לאורך כל הקיץ ולא רק. רוח מערבית לא חלשה ולא חזקה תמשוך מרחפים אל שמורת ארסוף קדם באזור הקיבוצים געש ושפיים כמו מגנט. ולא פלא, מלבד הנוף עוצר הנשימה ומגוון בעלי החיים שניתן לפגוש, מדובר גם בעמדת רחיפה משובחת עם מגוון נקודות המראה שונות (ולכן יש לוודא עם המדריך היכן בדיוק נפגשים). אוהבי הטבע ומטיבי הלכת מוזמנים לרדת אל חוף לא מוכרז מהיפים בארץ שנמצא ממש מתחת לעמדה ולבלות שם את המשך הזמן שלכם. מכיוון שהעמדות נמצאות בשמורת טבע, אין מספיק צל זמין ומומלץ עד חובה להגיע עם הרבה מים וכובע לרחיפה.

מחיר של מצנחי רחיפה בארסוף

מחיר לאדם לרחיפה בנתניה או בארסוף הוא 250 ש"ח ל 10 דקות או 350 ש"ח ל 20 דקות. ניתן להוסיף צילום של הרחיפה בעלות של 100 ש"ח.

מצנח רחיפה בנתניה

מצנחי רחיפה עם מדריך בנתניה

מגיעים לעמדת דשא מטופח ויפהיפה בלב נתניה. מחוץ לעמדה חנייה בשפע ואין צורך ללכת הרבה. בעמדה מספר מפעילים שונים אז יש לבקש את 'כנפיים מצנחי רחיפה'. לאחר תדריך קל והיכרות קצרה נעלה לאוויר באמצעות מצנח רחיפה זוגי. לאחר מספר שניות של הסתגלות תוכלו להבחין בניגודיות המדהימה הזאת בין נוף הבניינים המרתק ממזרח לעומת הנוף אל הים הגדול והמסתורי ממערב כאשר בין לבין חוצץ שביל מוזהב של חול – הגבול בין העיר לטבע, מתחת לגרגלינו. מרחפים מכל העולם מגיעים אל נתניה ומתאהבים בה ברגע כי יש בה את כל מה שאפשר לבקש. בסיום הרחיפה נגיש לכם את הסרטונים שלכם וניפרד לשלום עד השמחה הבאה.

מחיר של מצנחי רחיפה בנתניה

מחיר לאדם לרחיפה בנתניה או בארסוף הוא 250 ש"ח ל 10 דקות או 350 ש"ח ל 20 דקות. ניתן להוסיף צילום של הרחיפה בעלות של 100 ש"ח.

שאלות ותשובות - לרחיפה במצנח רחיפה בארסוף ונתניה

מגיעים לעמדת הרחיפה כעשר דקות לפני כדי לספוג את האווירה והתארגנות. המדריך יקבל אתכם עם היכרות קצרה ותדריך. עם סיום התדריך תצאו אל האוויר לחוויה הנחשקת. 

בהחלט. מגבלת גיל – מעל גיל 6. מגבלת משקל – עד 100 ק"ג. 
מגבלה רפואית – יש להיוועץ עם רופא ועם המדריך עוד בשיחת הטלפון. 

בואו אל הרחיפה ברכס עם בגדים נוחים ונעימים. יש להגיע עם נעלי ספורט סגורות. להגיע עם שיער אסוף, מכנסיים וללא תכשיטים.

עם סיום הרחיפה המדריך ימסור לכם את כרטיס הזכרון של המצלמה ומתאם שבעזרתו תוכלו להעביר את הקבצים לטלפון שלכם. יש להגיע עם טלפון חכם ושטח אחסון פנוי.

לעמדה בנתניה יש לרשום בוויז – 'מצנחי רחיפה נתניה' או רחוב 'עובד בן עמי 35 נתניה'.
לעמדה בארסוף המיקום ימסר על ידי המדריך יום לפני הרחיפה זאת כיוון שיש מספר עמדות בארסוף.