מצנחי רחיפה בצפון

רחיפה במצנח רחיפה זוגי עם מדריך בהרי הצפון היא חוויה מדהימה וחד פעמית. משבי הרוח זורמים במעלה ההר יקחו אתכם בתנועה סיבובית למעלה אל החופש. בגובה 1,000 מטרים מעל פני הים הנוף עוצר נשימה והשקט מפתיע לטובה. בשונה מצניחה חופשית רחיפה במצנח מביאה אתה שקט שלווה ורוגע בשילוב עם נופים מזווית שלא ידעתם. אז תתחילו לתכנן את הרחיפה הבאה שלכם בהרי הצפון.

מצנחי רחיפה בהרי הצפון

רחיפה במצנח רחיפה בצפון

לרחיפה בהרים יש קסם מיוחד. אם ראיתם פעם קבוצה של חסידות מרחפות ללא מאמץ באמצעות זרמי אוויר חם, אז טייסי מצנחי רחיפה בהרים יעשו את אותו הדבר או לפחות ינסו. לכן בשונה מטיסה בנתניה, הטיסה בהרי הצפון למעשה מאתגרת ומצריכה מאמץ מנטלי ולוגיסטי. כאשר מוצאים זרם אוויר חם ננסה לטפס איתו למעלה בתנועה סיבובית. אוקיי, טיפסנו למעלה עד שהגענו ל'תקרה'. מה עושים עכשיו? עכשיו אנחנו נצא ל'גלייד', נבחר את כיוון ההתקדמות שלנו ונגלוש אליו בקו ישר. נבחר את הקו שלדעתנו יניב סיכוי מרבי להיתקל בטרמיקות נוספות. ככל שנצליח נהנה מטיסה ארוכה יותר ומהנה יותר. שיא העולם ברחיפה ללא מנוע עובר את ה – 700 קילומטרים. חשוב להבין שאם לא הערכנו נכון את התנאים לרחיפה ואין טרמיקות, יתכן שהרחיפה תהיה קצרה מן הצפוי. אם קראתם עד לכאן אתם בטח מתים לדעת איך זה מרגיש "לטרמל" כמו נשר! אז צרו קשר וקבעו לכם פגישה אישית עם השמיים! 

מחיר של מצנחי רחיפה בצפון

מחיר לאדם לרחיפה עם מדריך בהרים בתנאי מזג אוויר טובים (תארך לפחות 20 דקות) הוא 550 ש"ח ותיערך בהרי הצפון. ניתן לקבל צילום של הרחיפה בתוספת של 100 ש"ח.

מצנחי רחיפה בצפון מחיר

שאלות ותשובות - מצנחי רחיפה בצפון

רחיפה בהרים דורשת תכנון מראש. בודקים לפי התחזית מה האתר רחיפה האידאלי ומהי השעה שנפגשים. נשתדל להשאיר רכב אחד באזור הנחיתה לצרכי איסוף לאחר הרחיפה. עולים לעמדה, ואם התנאים לרחף כבר מתקיימים אז המדריך יכין את הציוד, יערוך תדריך לנוסע, ירתום את הנוסע לציוד וימריא. 

בהחלט. מגבלת גיל – מעל גיל 6. מגבלת משקל – עד 100 ק"ג. 
מגבלה רפואית – יש להיוועץ עם רופא ועם המדריך עוד בשיחת הטלפון. 

גם בקיץ יש להגיע עם לבוש מלא וחם. יש להגיע עם נעלי ספורט סגורות. להגיע עם שיער אסוף, מכנסיים וללא תכשיטים. 

עם סיום הרחיפה המדריך ימסור לכם את כרטיס הזכרון של המצלמה ומתאם שבעזרתו תוכלו להעביר את הקבצים לטלפון שלכם. יש להגיע עם טלפון חכם ושטח אחסון פנוי.

בחודשי הקיץ נרחף בעיקר באתרים 'הר תבור' ו'מבוא חמה' בדרום רמת הגולן.
בחודשי החורף נרחף בעיקר בכתף שאול, גלבוע ובאתר שרונה בקרבת הכנרת.