כנפיים מצנחי רחיפה

רחיפה בטרקטורון מעופף בשמי השרון

איזה אושר, בשעה טובה ומוצלחת נפל בחלקי לרחף בטרקטורון מעופף במנחת רונית. עבור מי שרגיל לרחף במצנח רחיפה לא ממונע, טרקטורון מעופף תמיד היה נראה כמו כלי מגושם, רועש ומשעמם. היום הזדמן לי לצאת לרחיפה עם חברי הטוב ארז לוי לרחיפת היכרות. באופן מפתיע היה כיף מאוד! כן כן ממש כיף כמו ברחיפה ללא מנוע בעמדה האהובה בנתניה. 

למי מתאים לרחף בטרקטורון מעופף?

הטרקטורון המעופף הגיע לישראל בשלהי שנות התשעים ומאז ועד היום צבר פופולריות רבה בשל יתרונות רבים ביניהם מוזכר פעמים רבות היותו של הטרקטורון המעופף כלי מאד בטיחותי. המבנה המלבני של הכנף והמשקל העצמי של הכלי מהווים שילוב שקשה להתהפך איתו.
יתרון מרכזי נוסף בסוג הזה של רחיפה במצנח ממונע הוא שבארצנו החמה ניתן לרחף במצנח רחיפה ממונע לכל סוגיו לאורך 70-80 אחוז מימות השנה. יצאנו לשטח לבדוק את העיניין. תודה רבה לטייס ארז לוי ולצלם והעורך אמיר דהרי.

טרקטורון מעופף במרכז

אצלנו תוכלו לקבוע רחיפת חוויה בטרקטורון מעופף במנחת רונית סמוך לקיבוץ יקום בין הרצליה ונתניה. רחיפת היכרות בסיסית בטרקטורון מעופף תארך 20 דקות ותעלה 450 ש"ח. ניתן להוסיף צילום של הרחיפה בתוספת תשלום של 100 שקלים. כמובן שישנם גם אפשרויות נוספות לרחיפות ארוכות יותר, צרו אתנו קשר לפרטים נוספים.
עם הגעתכם למנחת חיוך ענק יתפס על פניכם כי אווירה חגיגית שוררת במקום. שדות רחבים, ירוקים וחומים יהוו את הרקע בטיסת החוויה שלכם בטרקטורון מעופף, ורוב הסיכויים שלא תרצו לרדת.

מצנח ממונע אל מול טרקטורון מעופף

סביר להניח שרוב האנשים לא מכירים את ההבדל בין מצנח ממונע לטרקטורון מעופף. העיקרון דומה. מצנח מחובר למנוע ומדחף. טרקטורון מעופף או מצנח ממונע גלגלי מקבל מעמד קצת שונה בחוק וחלים עליו חוקים ותקנות שונים. מצנח רחיפה רגלי, הוא ענף קצת שונה המאפשר ניידות רבה יותר וחוויית רחיפה יותר מהירה וחוצפנית. ראו סרטון יוצא מן הכלל של חברים שיצאו לרחף בשלג האחרון בגולן:

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים דומים

מצנח רחיפה בנתניה ממעוף הרחפן

לפעמים צריך להיות בזמן הנכון במקום הנכון. יום קיצי יפה, רוח נחמדה מתחילה אחרי שבוע קשה בלי רוח או רחיפה. אני עולה לאוויר ומשתעשע עם

מסיבה בשחקים עם פז סולטנוביץ'

פז סולטנוביץ' מרחפת בטרקטורון מעופף נעים מאוד קוראים לי פז סולטנוביץ נעים מאוד להכיר (: בת 21 גרה בקריית אונו. אני עושה סטנדאפ והרצאות, משרתת

טרקטורון מעופף במנחת רונית

רחיפה בטרקטורון מעופף בשרון

רחיפה בטרקטורון מעופף בשמי השרון איזה אושר, בשעה טובה ומוצלחת נפל בחלקי לרחף בטרקטורון מעופף במנחת רונית. עבור מי שרגיל לרחף במצנח רחיפה לא ממונע,

בא לך לרחף?

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!